TK13A65D
%5
127,08 TL (Kdv Dahil)
133,77 TL
%3,00
Havale İndirimli Fiyatı : 123,27 TL
13,18 TL den başlayan taksitlerle!!
Stok Kodu
FKPQRV56
Kategori
TK13A65D TO-220F 13A 650V 50W 0.47Ω MOSFET TRANSİSTÖR