TK11A65D
%5
124,49 TL (Kdv Dahil)
131,04 TL
%3,00
Havale İndirimli Fiyatı : 120,75 TL
12,91 TL den başlayan taksitlerle!!
Stok Kodu
AEHPTUY7
Kategori
TK11A65D - (K11A65D) TO-220F 11A 650V 45W 0.7Ω  MOSFET TRANSİSTÖR