STP20NM60FP
%5
352,72 TL (Kdv Dahil)
371,28 TL
%3,00
Havale İndirimli Fiyatı : 342,13 TL
36,58 TL den başlayan taksitlerle!!
Stok Kodu
EFPZ2467
Kategori
STP
STP20NM60FP TO-220F 20A 600V 45W 0.29Ω  MOSFET TRANSİSTÖR