ST2-L2-DC24V 24VDC 8A 380VAC 8 PİN RÖLE
600,60 TL (Kdv Dahil)
62,29 TL den başlayan taksitlerle!!
Stok Kodu
3A2PAKJ16Q
Kategori
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
ST2-L2-DC24V 24VDC 8A 380VAC 8 PİN RÖLE ST2-L2-DC24V 24VDC 8A 380VAC 8 PİN RÖLE ürününü en uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle Elektrodepo.com'dan hızlı kargo avantajıyla satın alabilirsiniz. 3A2PAKJ16Q