NRF24L01+PA+LNA 1100 Metre Kablosuz Haberleşme Modülü (Anten ile)
161,07 TL (Kdv Dahil)
%3,00
Havale İndirimli Fiyatı : 156,24 TL
16,71 TL den başlayan taksitlerle!!
Stok Kodu
AH-AA102
Kategori
Ürün Özellikleri:
Frekans: 2.4 GHz ~ 2.5 GHz
Çalışma Voltajı: 3V ~ 3.6V
Max Akım: 115mA