MMF60R360P
%5
111,52 TL (Kdv Dahil)
117,39 TL
%3,00
Havale İndirimli Fiyatı : 108,17 TL
11,57 TL den başlayan taksitlerle!!
Stok Kodu
KNRVX389
Kategori
MMF60R360PTH TO-220F 11A 600V 31W 0.36Ω  MOSFET TRANSİSTÖR