MAKITA BTP140RHE 4-MOD DARBELI VIDALAMA
22.904,24 TL (Kdv Dahil)
%3,00
Havale İndirimli Fiyatı : 22.217,11 TL
2.375,55 TL den başlayan taksitlerle!!
Stok Kodu
ABKP3458
Kapasiteçelik:10mm,ahşap:21mm,tuğla:8mm mm
Boşta Devirdarbeli vidalama:0-2300 devir/dk,delme:0-700/2300devir/dk,vidalama:0-2300devir/dk
Maksimum Torkdarbeli vidalama:140Nm,delme:10Nm
Güç18V-1,3Ah-Li-Ion