FNIRSI DPOS350P 350MHz 1GSPS 4'ü 1 Arada Tablet Osiloskop Sinyal Jeneratör Spektrum Multimetre
16.380,00 TL (Kdv Dahil)
1.698,88 TL den başlayan taksitlerle!!
Stok Kodu
WGJRQ4ZJZD
Teknik Özellikler
Marka FNIRSI
Model DPOS350P
Açılış Konfigürasyonu 5 ön tanımlı öğe
Şarj Gereksinimleri QC18W - 12V/1.5A (Type-C)
Diller Çince / İngilizce / Rusça / Portekizce
Pil Özellikleri 3.7V, 8000mAh lityum pil
Ekran Boyutu 7 inç
Bekleme Süresi Yaklaşık 3 saat
Ekran Çözünürlüğü 1024 x 600 piksel
Şarj Süresi Başlangıç ? 5 Saat
Ekran Teknolojisi IPS tam görüş açısı
Toplam Güç Tüketimi 10W
İnteraksiyon Modu Kapasitif dokunmatik ekran
Isı Dağılımı Hava soğutma
Genişleme Arayüzü Kapasitif dokunmatik ekran
Boyutlar 190mm × 128mm × 37mm
Otomatik Kapanma 15 dakika ~ 1 saat / kapalı
Firmware Güncelleme .iso imaj güncellemesini destekler
Depolama Sıcaklık Aralığı -20~60?
Osiloskop Özellikleri
Ürün Kategorisi Dijital Osiloskop
Analog Kanal Sayısı 2
Analog Bant Genişliği 350MHz
Rise Time (Yükselme Süresi) 1nS
Maksimum Örnekleme Hızı 1GSPS
Hafıza Derinliği 60Kpts
Giriş Empedansı 1M? / 14PF
Zaman Bazı Aralığı 5nS ~ 50S
Roll Zaman Bazı 50mS ~ 50S
Dikey Hassasiyet 2mV ~ 20V(1X)
Dikey Aralık 16mV ~ 160V(1X)
DC Doğruluğu ±2%
Zaman Doğruluğu ±0.01%
Giriş Bağlantısı DC / AC
Prob Zayıflatması 1X / 10X / 100X
Donanım Bant Genişliği Limiti 150M / 20M
Yüksek Çözünürlük Modu 8bit ~ 16bit
Parametre Ölçümleri 12 çeşit
İmleç Ölçümü Zaman, periyot, frekans, seviye, voltaj
Tetikleme Algılama Dijital tetikleme
Tetikleme Kanalı CH1 / CH2
Tetikleme Modu Otomatik / Tek / Normal
Tetikleme Kenarı Yükselen kenar / Düşen kenar
Tetikleme Bastırma L1 ~ L3
Tetikleme Seviyesi Manuel / Otomatik %10 ~ %90
Ekran Görüntüsü Depolama 90 resim
Dalga Formu Depolama 500 grup
Arka Plan Izgarası Göster / Gizle
Dalga Formu Hareketi Kaba ayar / ince ayar
Aşırı Voltaj Koruması 400V dayanım
Dalga Formu Parlaklığı Ayarlanabilir
Basit FFT Gösterimi Destekler
Dijital Floresan Destekler
Renk Sıcaklığı Gösterimi Destekler
X-Y Modu Destekler
ZOOM Zaman Bazı Destekler
Tek Tuş Otomatik Ayar Destekler
Tek Tuş Sıfırlama Destekler
Veri Tarayıcı Destekler
Sinyal Jeneratörü Özellikleri
Ürün Kategorisi Sinyal Jeneratörü
Dalga Formu Tipleri 14 standart fonksiyon + yakalanan dalga formu
Frekans 0 ~ 50MHz (sadece sinüs dalgası, diğer dalga formları 10M/5M/3M'ye kadar)
Genlik 0 ~ 5VPP
Ofset -2.5V ~ +2.5V
Görev Döngüsü (Duty Cycle) 0.1% ~ 99.9%
Frekans Çözünürlüğü 1Hz
Genlik Çözünürlüğü 1mV
Ofset Çözünürlüğü 1mV
Görev Döngüsü Çözünürlüğü 0.1%
Özelleştirilebilir Yakalanan Dalga Formu 500 grup
Frekans Yanıtı Analizörü
Ürün Kategorisi Frekans Yanıtı Analizörü
Uyartım Sinyali Frekansı 100Hz ~ 50MHz
Uyartım Sinyali Genliği 0 ~ 5VPP
Uyartım Sinyali Ofseti -2.5V ~ +2.5V
Uyartım Frekans Sayısı 20 ~ 500
İmleç Ölçümü Frekans / Kazanç / Faz
Çalışma Modu Tekli / Döngüsel
Sistem Kalibrasyonu Destekler
Spektrum Analizörü
Ürün Kategorisi Spektrum Analizörü
Dönüşüm Yöntemi FFT
FFT Uzunluğu 4K ~ 32K
Frekans Aralığı 200KHz ~ 350MHz
Seviye Aralığı -60dBmV ~ +260dBmV
İmleç Ölçümü Frekans / Genlik
İşaretleme Parametresi Maksimum enerji harmonik
Waterfall Grafiği Destekler
3D Waterfall Grafiği Destekler
Otomatik Ayar Destekler
Sistem Kalibrasyonu Destekler
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
FNIRSI DPOS350P 350MHz 1GSPS 4'ü 1 Arada Tablet Osiloskop Sinyal Jeneratör Spektrum Multimetre FNIRSI DPOS350P 350MHz 1GSPS 4'ü 1 Arada Tablet Osiloskop Sinyal Jeneratör Spektrum Multimetre ürününü en uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle Elektrodepo.com'dan hızlı kargo avantajıyla satın alabilirsiniz. WGJRQ4ZJZD