ESD Grid Bant 15mm IZ-W167-15
360,36 TL (Kdv Dahil)
%3,00
Havale İndirimli Fiyatı : 349,55 TL
37,38 TL den başlayan taksitlerle!!
Stok Kodu
IZ-W167_15
Kategori
Antistatik Grid Bant 15mm IZ-W167-15
  • Malzeme: PE
  • Uzunluk: 36m
  • Genişlik: 15mm
  • Kalınlık: 0.06mm
  • Siyah renk
  • Model: Izgara
  • Yüzey Direnci: 10- 109 ohm
  • Çekme Dayanımı: ≥30N / 25mm
  • İlk Yapışma: ≥13
  • Elektronik Deşarj Süresi: 0,5 sn
  • Uzama:% 100-180
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
ESD Grid Bant 15mm IZ-W167-15 ESD Grid Bant 15mm IZ-W167-15 ürününü en uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle Elektrodepo.com'dan hızlı kargo avantajıyla satın alabilirsiniz. IZ-W167_15 ESD Grid Bant 15mm IZ-W167-15