Antistatik ESD Faraş Fırça Süpürge Seti IZ-C90000
15.058,80 TL (Kdv Dahil)
1.561,85 TL den başlayan taksitlerle!!
Stok Kodu
IZ-C90000
Kategori
Antistatik ESD Faraş & Fırça Seti
Teknik Özellikler
  • Faraş Ölçüleri: 200 × 280 × 900 mm
  • Fırça Ölçüleri: 50 × 190 × 900 mm
  • Kıl Kalınlığı: 0,3 mm – Kıl Uzunluğu: 40 mm